How to customise your new Sofa

You love your home , We love to help

Imaginative and poetic , classic and timeless..

Simple and clear , take deep breathe and relax

Raimoranta

There is no invariable beauty of the thing in the world

BECAUSE OF THE HOME OF YOU AND ME

Simple and clear , take deep breathe and relax

والامدا
  • والامدا
  • والامدا
  • والامدا
  • والامدا
والامدا
والامدا
والامدا
آنچه ماندنی است تنها نامی نیک نمی باشد
. پارسیان از کهن ترین نژادهای قومی بشریت هستند و قدمت و ماندگاری ایرانیان تنها به نام نیک نبوده بلکه خلاقیت و اندیشه منحصر بفردی بوده که در عرصه هنر در جای جای ایران به نامی نیک و اسطوره ای مبدل گشته است .
همواره ایرانی از زمان های قدیم از تفکرات و اندیشه های نو استقبال می کرده و بدون هیچ تعصب بی ریشه ای ، آیین ها و عقاید مثبت و سازنده را پذیرا شده است . تحقیق و تحلیل در این امر ما را بر آن داشت که با یک تجربه 40 ساله در عرصه زیبا شناختی و با همان تفکری که از اجدادمان به ارث برده ایم با بهره گیری از تکنولوژی و صنعت مدرن دنیای امروز و انتخاب تکنیک های برتر جهان ، ایده ها و خدمات خانواده بزرگ والامدا را آذین بخش رنگ ها طرح ها ،نمادها و احساس های نوین منازل و مکان های اداری شما عزیزان نماییم.
خانواده بزرگ خانواده بزرگ والامدا (VLM , SAFARI Furniture) اطمینان دارد که هر ایرانی با تفکری خلاق نه تنها به دنبال پویایی و تازگی می باشد بلکه هیچ گاه هویت و اصالت خود را از یاد نمی برد چرا که ما پارسیان هنر و زیبایی را از میان اندیشه و پندار ، گفتار و کردار نیک به یادگار برده ایم .
اوج افتخار مجموعه خانواده بزرگ والامدا آسودگی خاطر شما در درخشش و زیباییست و تنها نام نیک به همراه اندیشه زیباست که می ماند.......
مجموعه والامدا با نگرشی نو در صنعت مبلمان و دکوراسیون داخلی ، با جمع آوری جدیدترین محصولات از معتبرترین برندهای دنیا ، در صدد ایجاد تحولی عظیم و گسترده در سراسر ایران می باشد .
آنچه در انتخاب مبلمان برای یک فضا مهم می باشد ، کاربرد آن و تاثیری است که به لحاظ زیبایی و تناسب ، بر فضا می گذارد و به موازات آن برخورداری از کیفیتی است که ثبات و ماندگاری آن را تا چندین سال تضمین نماید.
ما مجموعه ای از برندهای مطرح دنیا را در صنعت مبلمان اداری گردآورده ایم تا انتخاب برای شما آسان شود . والامدا در زمینه مبلمان و دکوراسیون اداری آماده همکاری با شرکت ها و نمایندگی های محترم می باشد.
والامدا با استفاده از تجربیات شرکت های معتبر اروپایی و سایر کشورهای پیشرو در صنعت تولید مبلمان ، بهترین محصولات را در سطح عالی کیفیت و مطابق با استانداردهای روز جهان تهیه و عرضه می نماید.
این مجموعه به عنوان بزرگترین وارد کننده میز و صندلی های نهارخوری شیشه ای در ایران بالاترین افتخار خود را واردات محصولاتی با برترین کیفیت و مناسبترین قیمت جهت ارائه به هموطنان عزیز می داند . انواع میز و صندلی ، در تنوع بیش از یکصد مدل به تعداد قابل توجهی در انبار شرکت موجود بوده و به صورت دوره های کوتاه مدت جایگزین می گردند . تمامی محصولات تحت استاندارهای اروپا ساخته و بازرسی می گردند که این امر بر روی کارتن های بسته بندی قابل مشاهده است . تمامی شرکت های تولید کننده دارای گواهینامه استاندارد جهانی ISO-2001 بوده و تمامی بسته بندی ها توسط بازرسان شرکت قبل از بارگیری از مبداء بررسی می شود.
شیشه های بکاررفته در محصولات ، سکوریت ( نشکن و ضد حرارت ) بوده و مطلوب ترین آبکاری فلزات را دارا می باشد . روکش بکاررفته در صندلی ها از نوع PU (مخلوطی از چرم و PVC ) است و به همراه نوع طراحی صندلی نشیمنگاهی کاملا متناسب با فیزیولوژی بدن ایجاد می نماید . اسفنج و روکش نسوز از دیگر مزایای این محصولات می باشد.
از جمله دیگر خدمات شرکت حمل تا درب فروشگاه مشتری توسط شرکت است همچنین تمامی محصولات آسیب دیده که به تایید کارمندان شرکت در لحظه تحویل برسد سریعاً تعویض می گردد.
ضمناً ناوگان حمل و نقل نیز مجهز به سیستم ناوبری آنلاین (GPS) می باشد و خریداران محترم می توانند اطلاعات دقیقی از زمان رسیدن کالا به محل مورد نظرشان داشته باشند.
محصولات ما در بیش از 250 نمایندگی در سراسر ایران قابل دسترسی بوده و همچنان آماده همکاری با نمایندگان فعال می باشیم . هدف ما جلب رضایت مشتریان گرامی از طریق ایجاد تنوع و کیفیت بالا ، در دسترس بودن اجناس و خدمات در کوتاهترین زمان ممکن و خدمات تبلیغاتی لازم توسط گروه طراحی متخصص به نمایندگان فعال می باشد . امید است با توکل به بخشنده زیبا اندیش و اتکا به نیروهای متخصص و متعهد در این عرصه نیز موفق باشیم .
از این پس والامدا را به خاطر بسپارید ، چرا که تحولی جدی و عملی در خصوص ارائه خدمات با کیفیت تنوع ، سرعت ، دقت و نوآوری خواهد بود . هدف نهایی ما جلب رضایت شما سروران گرامی می باشد . پیشاپیش از حسن انتخاب شما نمایندگان گرامی کمال تشکر راداریم و از اینکه با تماس و با راهنمایی های خود ما را در بهبود محصولات و خدمات هدایت می کنید سپاس گذاریم .History of Valarian Company
Valarian holding company (Valamoda,Safari furniture,Pars Valarian) , enjoying more than 4 decades of commercial activities,has established outstanding business reputation inside and abroad by supplying well-designed products (furniture,wallcovering,flooring) having fine quality and competitive price for meeting the requirement of its valued clients.
We are a leading importer in the field of furniture and wallcovering. Thanks to our powerful distributing network, all over the country now is being fed by our new designed products.
The dynamics and flexibility of our activities keep us looking for new domestic partners as well as abroad and seeking for new designs in our offers empowering us to provide customers with the widest possible range of products. now we confidently could acclaim that we have done our mission and able to introduce more than 100 new designed models to our domestic market per month.

Facilities of Valarian company
* Company is located in 23000 meter contain the offices , showrooms and ...
* 10000 meter warehouse.
* 6 trucks.
* More than 650 valuable business partners all over the country.
* Central office specify for our unique foreign commercial team.


Home| Products| About us| Representation| Exhibitions| Contact us

Copyright © 2012 www.valamoda.com All rights reserved

Web site design and optimizationof namyeshgah